כל אחד הוא אור קטן

moran2013
סגור לתגובות על כל אחד הוא אור קטן
טיפול טבעיבמהלך השנים נעשו כמה מחקרים שהראו כי הגוף האנושי פולט אור. אמנם ברמה נמוכה פי 1,000 ממה שהעין יכולה לקלוט, אבל עדיין פולט אור. באחד המחקרים צולמו חמישה מתנדבים על ידי מצלמה רגישה במיוחד המסוגלת לקלוט פליטה של פוטון יחיד. המחקר הוכיח שכל דבר אורגני פולט אור. גם הגוף שלנו. (קישור למאמר אחר אודות המחקר תוכלו למצוא כאן).
פליטת האור הזו אינה אנקדוטלית בלבד, יש לה חשיבות גדולה לבריאות שלכם, ומחכה לכם טיפ חשוב בסוף המאמר, אבל כדי להבין את חשיבותו – בבקשה "תזרמו" אתי עוד כמה פסקאות.
בשנים האחרונות התפתח המחקר של כל התהליכים החשמליים והאלקטרו-מגנטיים (האנרגטיים) שמשפיעים על תפקוד התאים בגוף. למכלול התהליכים האלה קוראים 'השדה הביו-פוטוני של גוף האדם', שמות נוספים לאותו דבר הם: 'השדה הביולוגי האנושי' או 'שדה האור של הגוף'. המחקר של השדה הביו-פוטוני הוא חוליה מקשרת חשובה בין הפיזיקה והמדע המודרני ובין הרפואה העתיקה בה עשו שימוש בצלילים, בצבעים ובדיקור (כמו ברפואה הסינית), ושעד ימינו נותרה ללא הסברים מדעיים. מעניין לציין שפרופסור בוורלי רוביק, ביו-פיזיקאית, החוקרת את השדה הביו-פוטוני כבר שנים רבות, אומרת ששדה זה הוא החלק הקרוב ביותר לנשמה, שיש ביכולתנו לחקור ולמדוד.
אבחון וטיפול במהירות האור
עוד טוענת פרופסור רוביק שבגלל שגוף האדם פולט סוגים שונים של אנרגיות (חלקן מזוהות ומוכרות על ידי המדע, וחלקן לא מוגדרות על ידי הכימיה או הפיסיקה (כך על-פי המדע)), השדה הביו-פוטוני מתאים לחקר התחום הביו-אלקטרומגנטי והפיזיקה של מערכות ביולוגיות חיות.
ההיבט הנחקר ביותר מתוך השדה הביו-פוטוני הוא השדה האלקטרו-מגנטי של גוף האדם.
שדה ביו-פוטוני

דרך אחת לתאר את השדה ביו-פוטוני של גוף האדם

השדה הביו-פוטוני מאפשר להעמיד את הרפואות העתיקות על בסיס מדעי-מערבי, והוא נותן לנו לחקור טיפולים שונים כמו רפואת תדרים ממוחשבת (טיפול בגלים אלקטרו-מגנטיים עדינים), דיקור, הילינג הומאופתיה. המהירות העצומה שבה עובר שדר דרך השדה הביו-פוטוני מסביר את האפקט ההוליסטי המהיר של חלק מהטיפולים ברפואה המשלימה.
חיזוק מדעי נוסף לרפואה הסינית התגלה בזמן שמיקרוסקופ אלקטרוני צילם את מערכת המרידיאנים. המיקרוסקופ צילם מפגש של נקודות הדיקור המוכרות עם סיבי עצב מסוג C. הצילומים הראו שמערכת המרידיאנים היא בעצם מערכת של צינורות דקיקים (המכילה חומצות אמינו בריכוז גבוה) בעלת יכולת להעביר מידע על ידי אור – ממש כמו פס רחב של אינטרנט.
היכולת להשתמש בשדה זה בצורה מושכלת לצורך אבחון וטיפול נותנת בידי המטפל הנכון כלי טיפול בעל יכולות ריפוי עוצמתיות.
זרימה של כל כך הרבה מידע, במהירות כל כך גבוהה, בשדה הביו-פוטוני שלנו היא הסיבה שבאמצעות אבחון נכון אפשר לקבל תשובה מידית בקליניקה לרגישות ואלרגיה לחומרים שונים כמו מזונות, תרופות, תוספי מזון, פורמולת צמחים ועוד ועוד. אבחון כזה מאפשר לא רק דיוק ברמת האבחנה, אלא גם דיוק בטיפול המותאם לאדם. למשל רמת דיוק של מינונים או חומרים. אדם מסוים לדוגמה, עדיף שיצרוך תוסף תזונה מסוג X פעם ביומיים ולא פעם ביום. או שכדאי לו לצרוך את התוסף מפירמה אחת ולא מהאחרת (בשל הרכב החומרים הלא פעילים שבתוסף).
 והנה הטיפ:
הבריאות שלכם תלויה במידה רבה בתפקוד תקין של השדה הביו-פוטוני שלכם, ואתם יכולים להשפיע על כך בקלות! האנרגיה האלקטרו-מגנטית זקוקה למוליך טוב בגוף. המוליך החשמלי הטוב ביותר שיש לנו הוא מים. כן, מים. למרבה הפלא רובנו נמצאים רוב הזמן במצב חצי-מיובש, לכן שתו מים. הרבה מים ולא שום נוזל אחר. הקפידו על כך ותראו את ההבדל.
מורן אבן

מורן אבן

צריכים יעוץ נוסף בענייני בריאות?
צרו קשר, או קבעו לכם פגישת אבחון והיכרות ללא תשלום