שאלות נפוצות

Home שאלות נפוצות

שאלות הגולשים:

בשביל איזה מצבים הטיפול עוזר?

תחומי הטיפול בקליניקה מגוונים ביותר. יש מצבים ספציפיים שרמות הצלחת הטיפול בהם גבוהות במיוחד, אך באופן כללי הטיפול עוזר בקשת רחבה מאד של מצבים: בעיות בבלוטת התריס, מיגרנה, כאבים כרוניים מסיבות שונות (מפרקים, פיברומיאלגיה, פגיעות ספורט, מחלות אחרות), אסטמה, אלרגיה, מעי רגיז, אונקולוגיה (מורן שייך לצוות המטפל במרכז האונקולוגי באיכילוב), בעיות עיכול, קשיים להיכנס להריון, סוכרת, ועוד ועוד. למעשה "מה לא?".
נראה שבמקום לחפש את עצמכם בתוך רשימה ארוכה ארוכה, אם אתם מרגישים שיש בעיה, שאתם מחפשים הקלה או פתרון למצב מסוים, פשוט צרו קשר ובדקו אתנו. רוב הסיכויים שנוכל לעזור. המפגש הראשון בו יעשה אבחון וייעוץ לגבי הטיפול הוא ללא עלות גם כך.

מה משך הטיפול?

התשובה לשאלה זו משתנה מאדם לאדם משתי סיבות:
א. מצבים שונים דורשים טיפול שונה, וטיפולים שונים דורשים זמנים שונים.
ב. יש הבדלים בין אדם לאדם ברמת האורגניזם. מה שמתאים לאדם אחד, עלול להיות "לא מספיק" עבור השני, או להפך, עלול להיות "יותר מדי".
הטיפול נעשה בבית, בזמנכם הפנוי על ידי אפליקציה שמותקנת על הסלולרי שלכם ותכניות שמותאמות לכם באופן אישי

מה מרגישים בטיפול?

 ככלל, במהלך הטיפול לא מרגישים כלום. אצלנו אוהבים לקרוא לזה "טיפול מתגנב", את הטיפול עצמו  לא מרגישים, אבל אחרי כמה ימים מרגישים שינוי.
הטיפול בתדרים הנו טיפול לא חודרני, האדם שוכב כשאלקטרודה מונחת על בגדיו והיא מייצרת עבורו שדה מגנטי בתדר חלש. עוצמת התדרים זהה לאלו שמפיק כדור הארץ. כך, כשם שאנחנו לא מרגישים את השדה המגנטי של כדור הארץ כשאנחנו הולכים יחפים, כך גם במהלך הטיפול אין עקצוצים ואין זרמים. פשוט שוכבים ונחים.

האם יש תופעות לוואי?

לטיפול בשיטת אבן אין תופעות לוואי כמו בטיפולים תרופתיים קונבנציונאליים, יחד עם זאת, כשמטפלים בגוף, הגוף מגיב. הגוף יגיב בכיוון הרצוי (הרי לשם כך התכנסנו), אבל בשלב ראשון עלולים להרגיש תגובה רחבה יותר. התגובה אינה מסוכנת, וחולפת תוך יום או יומיים. ובכל זאת, אנו זמינים תמיד ומעודדים את המטופל לדווח לנו על כל שינוי בתחושה לאחר הטיפול. חשוב לנו לשמור יד על הדופק, כי זה מאפשר לנו לוודא שהגוף מגיב בכיוון הרצוי, ומאפשר גם להתאים את הטיפול בצורה יותר מדויקת לאדם, כמו כפפה ליד.

האם הטיפול מתאים לילדים? לאנשים שנוטלים תרופות? לנשים בהריון?

הטיפול בקליניקה שלנו מתאים לכל פלחי האוכלוסייה. תינוקות (מגיל 10 ימים), ילדים ונוער, בוגרים וקשישים. עם תרופות או בלי. נשים בהריון או אחרי לידה. לפעמים הטיפול יבטל או יצמצם את הצורך בטיפול הקונבנציונלי (למשל תרופות), ולפעמים יעשה במקביל, תוך שהוא מייעל את התהליך ותומך במטופל. בכל מקרה הדברים נעשים בתיאום מלא.