טיפול בנשא HIV

moran2013
סגור לתגובות על טיפול בנשא HIV

אני מטופל אצל מורן מאז מרץ 2012.

כנשא של וירוסי ה-HIV והפפילומה הגעתי למורן כחלק מחיפוש ארוך ובלתי-נלאה אחר פתרונות יוצאי דופן להתמודדות עם הוירוסים ולשיקום המערכת החיסונית, במקביל לטיפול הקונבנציונאלי.

כבעל ניסיון רב עם טיפולים מהרפואה המשלימה, כבר מהטיפול הראשון זיהיתי שאני בידיים טובות. הרגשתי אצל מורן שילוב ברור מאוד של מקצועיות ושל רגישות יוצאת דופן, דבר שהיה לי כל כך חשוב בהיותי במצב רגיש מאוד – גם פיסית וגם נפשית. הייתי כבר בטיפולים של דיקור סיני ובטיפולים בעזרת תדרים, אולם אצל מורן מצאתי דיוק מרבי גם באבחון וגם בבחירת הטיפול הנכון. ואכן התחזיות של מורן התאמתו. כבר תוך כדי הטיפול הצלחתי לחוש רגיעה, ומטיפול לטיפול המערכת החיסונית והמערכת האנרגטית התחזקו. מורן חקר וחשב ביצירתיות גדולה כיצד להתקדם מטיפול לטיפול, ובהצעתו אף רכשתי מכשיר לריפוי בתדרים בו אני משתמש בבית בין הטיפולים.

לאחר מספר חודשי עבודה משותפת, השיפור לא רק הורגש, אלא הופיע גם בבדיקות הדם שלי. למעשה, בפגישתי האחרונה עם הרופא המטפל באיכילוב, הוא טען שהערכים של המערכת החיסונית שלי אינם פחותים מאלו של כל אדם מן השורה.

בנוסף, אחרי שמאז ההדבקה ב-HIV סבלתי באופן תמידי מקונדילומות (התפרצויות של וירוס הפפילומה), בתקופה האחרונה התופעה נעלמה. רק מי שסובל מוירוס הפפילומה יכול להבין כמה התופעה הזו מטרידה ואיזו הקלה גדולה זו עבורי.

"על הדרך" יצא לי להגיע לטיפולים אצל מורן עם כל מיני מחלות חולפות, כמו שפעת או כאבי בטן, ותמיד יצאתי מהטיפול כמו חדש.

ברמה הנפשית, ואולי זה הדבר החשוב ביותר, על אף האופטימיות הרבה והאמונה הגדולה שלי, מאז הגילוי על הנשאות והירידה שחלה במערכת החיסונית ובתפקוד הגוף ליוו את חיי תחושת חרדה קבועה ופגיעה קשה בביטחון העצמי ובדימוי הגוף שלי. היום אני מבין שמה שחיפשתי כל הזמן הזה הוא להשיב אליי את הביטחון שהיה לי. אני יכול להגיד היום שמצאתי את מה שחיפשתי.

מורן – תודה על הכול!