האם אפשר לחיות על חשמל?

moran2013
סגור לתגובות על האם אפשר לחיות על חשמל?
טיפול בתדרים

חשמל חיוני לחיים (istock)

אנחנו רגילים לחשוב שכדי לחיות ולהיות בריאים צריך אוויר, מים צלולים ואוכל בריא. אבל יש גורם אחד שאם לא יהיה לכם אותו – לא תשרדו. זה קשור לנעליים שלכם.

בעולם אידאלי, הקשר בין האדם לעולם, לטבע, לאדמה, לעונות השנה, מזין ומאזן את האדם. בעולם שלנו, הרבה מהקשר הזה אבד: אנחנו לא הולכים יחפים על כדור הארץ, אנחנו חיים בתוך חדרים סגורים ונושמים אוויר מזגנים וחיים אורח חיים המנותק מהמקצבים הטבעיים של כדור הארץ.

ב-1940 מדען רוסי בשם א' צ'ייקובסקי הצביעה על עלייה בתמותה הטבעית של חולדות אשר נמצאו בסביבה מנוטרלת משדה גאומגנטי. שדה גאומגנטי הוא הדרך של כדור הארץ להטעין את גוף האדם בחשמל (בתורת החשמל שדה מגנטי וזרם חשמלי תמיד פועלים יחד).

ניסויי שנעשו במעבדות NASA על עכברים ששוכנו בכלובים מתכתיים שמנטרלים ב-100% את השדה הגיאומגנטי של כדור הארץ הצביעו על ירידה תלולה ברבייה, קניבליזם וכן העכברים נתקפו במחלות ומתו תוך מספר חודשים. לעומת זאת, קבוצת הביקורת, ששהתה בתנאי שדה מגנטי נורמליים לא חוותה שינויים. מתוך ספרו של ד"ר א' דבורקין.

כלומר, ברמה הפיזיולוגית הבסיסית ביותר, הגוף עובד על חשמל.

ידוע כי הליכה ברגלים יחפות על האדמה מרפאה. מדוע? כיוון שמתבצע תהליך של ויסות אלקטרונים בין הגוף לאדמה, תהליך חשמלי פשוט. אם הוויסות הזה לא מתרחש באופן קבוע (בהליכה יחפה או בכל דרך אחרת) נוצר עומס חשמלי במערכות הגוף. העומס החשמלי יוצר התנהגות כאוטית במערכת העצבים שלנו. ככה זה קשור לנעליים שלכם.

גנבי חשמל

טיפול בתדרים

ללכת יחפים ישאיר אתכם בריאים (usamedeniz, FreeDigitalPhotos.net)

יחידת האנרגיה הבסיסית ביותר שמייצר הגוף מכונה ATP, והיא מיוצרת ב'גנרטור' של התא – המיטוכונדריה. גם המיטוכונדריה נושמת, כמו כל הגוף, אבל היא נושמת חשמל. היא חייבת אלקטרונים כדי לייצר אנרגיה, ATP. התאים חייבים אנרגיה זו כדי להתחדש ולרפא את עצמם.

המשוואות הן פשוטות:
יותר אלקטרונים בתא = יותר אנרגיה = בריאות
פחות אלקטרונית בתא = פחות אנרגיה = מחלות

מחסור באלקטרונים הוא מצב נפוץ, כי הגוף מלא ב'גנבי אלקטרונים'. ה'גנבים' הם מחמצנים למיניהם היוצרים רדיקלים חופשיים הפוגעים בתאי הגוף. בין מחמצנים אלה אפשר למצוא וירוסים, חיידקים, פטריות, דלקות, מצב של גוף חומצי מדי, זיהום סביבתי, קיבה לא מאוזנת, סתימות שיניים מסוג אמלגם.

איפה משיגים אבקת חשמל?

האפשרות היעילה ביותר לספק לתאים את האנרגיה החסרה, ולייצר בוסט רציני שיקפיץ את הטיפול קדימה, היא טיפול בגלים מגנטיים בעצמה שכדור הארץ מפיק.

הטיפול בגלים המגנטיים מטעין את קרום התא באלקטרונים החסרים לו ומחזיר לו את היכולת האופטימלית לייצר אנרגיה ואת כוחות הריפוי הטבעיים שלו. את הגלים המגנטיים מפיקים באמצעות טכנולוגיה לא פולשנית ולא מורגשת. במרפאה אני בוחר את התדרים הספציפיים המתאימים לאדם מסוים הנמצא מולי.

הצלחות מוכחות בטיפול ב

• תמיכה במטופלים עם סרטן
• מחלות של מערכת העצבים
• תת פעילות בלוטת התריס
• כאבים כרוניים
• אלרגיות
• מגרנות
• סחרחורות
• סינוסיטיס (לפעמים ממש בטיפול אחד, לא תמיד)

לקביעת אבחון ללא תשלום 0528-949407

 

Tags: כאב, סרטן,